Listopad v ZŠS II.

V listopadu jsme se měli moc hezky. Kromě učení a hraní jsme se zapojili do zajímavých projektů a akcí. Připomněli svátek jsme si svátek sv. Martina. Učili jsme se počítat s penězi. Z brambor, rozinek a koření jsme vyrobili voňavé čertíky a z podzimních jablíček zase výborný mošt. V tělocvičně jsme trénovali na netradiční čtyřboj.  Také jsme společně s kamarády z ostatních tříd navštívili dopravní hřiště a pod dohledem zkušeného policisty jsme si vyzkoušeli bezpečnou jízdu na koloběžkách a kolech.

Mgr. Ivana Křivková